Na stránku stretávok Hlavná stránka IRŠ MD-1

Vasilovina podľa Bratra


Beefsteak according to Stevie D. Roastbeef according to Sanyo T. Beefsteak according to Dushan S.


Tak sa nám postarali o Bobika...

Dúfam že nie, aj keď Bobik sa v sobotu popoludní záhadne stratil a večer sme mali neidentifikovateľné grilované vraj-kolená... Ale na druhej strane...ja som mal kura.

Ale vážne - prekročiť hranice sa podarilo okolo polstovke stretávkychtivých Slovákov, ktorí si ešte pohostinnosť Vsacka dobre pamätali zo stretávky v susedných Huslenkách spred 9 rokov. Tentokrát sme už nespali "jeden vedľa na druhom", aj pršiavať začínalo iba v podvečer, aj bufet bol celkom slušne zásobený - vidno, že vstupom do EÚ Morava úrovňou vysoko prekonala východné Slovensko.

V piatok po príchode a zaregistrovaní zúčastnených sme sa hromadne presunuli do známej Restaurace u Pokorných, kde sme im to vyžrali až do dna.

V sobotu bol voľný program, pre väčšinu ním bola návšteva blízkej ZOO Lešná, našli sa však aj jedinci ba dokonca celé rodiny, ktoré sa boli zohriať vo vsetínskych supermarketoch. Večer sme vďaka priestornému kempu a možnosti migrovať ním akosi pozabudli na celoštúdiovú schôdzu, ktorá by reagovala na posledný vývoj vo fosílnej komunite, kedže sa však v ostatnom roku nič vážne nestalo( ak nerátame rozpad koalície a predčasné voľby ), odložili sme rokovanie na budúci rok. Aspoň sme si prostredníctvom videa zaspomínali na doby, keď niektoré naše deti ešte neboli na svete. Ak chceš mať toto DVD vo svojej zbierke, hlás sa u súdruha Žinčicu. Jeho výkonným zástupcom po novembri je Generálny.

Dávno sme neboli v Tepliciach a tak v roku 2007 pôjdeme na Kubricu, čo je rekreačný areál neďaľeko od Trenčína. Stretnutie zorganizuje OVS VMČ ( Organizačný výbor stretávok Vajdonátu Matúša Čáka, ( Okresné vojenské správy sa nás už vzhľadom na vek väčšinou netýkajú ( to je paráda, už roky som nepoužil trojitú zátvorku ))). Už dopredu môžeme upozorniť kandidátov na organizáciu stretávky 2008, aby si pripravili hodnotné prezent-y -ácie, ktoré môžu rozhodnúť o ich víťazstve.